Официален форум на Ели Раданова

Мустафа

Share
    Ka7ety

Брой мнения : 52

Мустафа

Писане  Ka7ety on Съб Мар 07, 2009 11:41 pm

Какво мислите за този "талант" Razz Валентина Хасан или Мустафа flower Very Happy

``Sisityy``

Брой мнения : 42

Re: Мустафа

Писане  ``Sisityy`` on Нед Мар 08, 2009 2:41 pm

Валентина Хасан !
    iv4onii

Брой мнения : 6
    Местожителство : Силистра

Писане  iv4onii on Сря Мар 11, 2009 9:11 pm

Даже не мога да го понасям този Мустафа... пълна боза, дори не е забавен..
    Валентина обаче.. пълни Wink cheers cheers cheers cheers
    NaTi_
    Admin
    Admin

Брой мнения : 88
    Местожителство : Перник

Писане  NaTi_ on Съб Мар 14, 2009 1:44 pm

Валентина Хасан естествено! Very Happy Мустафа е пълен кретен! Както и другите двама.. не им знам имената No
    did43to

Брой мнения : 23

Писане  did43to on Съб Мар 14, 2009 2:18 pm

Валентина Хасан !!!!! Tоя Мустафа нещо мн ме дразни affraid affraid affraid affraid affraid
    NaTi_
    Admin
    Admin

Писане  NaTi_ on Съб Мар 14, 2009 4:08 pm

did43to написа:Валентина Хасан !!!!! Tоя Мустафа нещо мн ме дразни affraid affraid affraid affraid affraid
    Дааа и аз не мога да го понасям тоя... Shocked
    Trivium

Брой мнения : 24

Писане  Trivium on Нед Мар 15, 2009 11:07 am

хора вие сте се побъркали а онея тикви от журито също как може да оставят некфи глупави цигани турци който не само че са пълни идиоти а ми и пречат на другите айдъли аз незнам това си е пълен ташак се пак тея 2мата заемат 2 от 20 места 2 таланта ще изгорят за нищо за тъпия рейтинг от 13-15 годишни кретени който се кефят на простотията.ЗА тва сме та тоя хал тука в България
    nelka
    Admin
    Admin

Брой мнения : 109

Писане  nelka on Нед Мар 15, 2009 2:18 pm

Trivium написа:хора вие сте се побъркали а онея тикви от журито също как може да оставят некфи глупави цигани турци който не само че са пълни идиоти а ми и пречат на другите айдъли аз незнам това си е пълен ташак се пак тея 2мата заемат 2 от 20 места 2 таланта ще изгорят за нищо за тъпия рейтинг от 13-15 годишни кретени който се кефят на простотията.ЗА тва сме та тоя хал тука в България

Моето мненеие е почти същото. Ако тези 2мата стигнат до малките концерти, тва ще е просто ужасно. Не знам какво правят изобщо и защо пеещи хора не се допускат заради външния вид, а такива като тези двамата се допускат. Ама какво ли се чудя в България сме все пак Rolling Eyes Mad

Admin

Писане  NaTi_ on Нед Мар 15, 2009 5:52 pm

nelka написа:
    Trivium написа:хора вие сте се побъркали а онея тикви от журито също как може да оставят некфи глупави цигани турци който не само че са пълни идиоти а ми и пречат на другите айдъли аз незнам това си е пълен ташак се пак тея 2мата заемат 2 от 20 места 2 таланта ще изгорят за нищо за тъпия рейтинг от 13-15 годишни кретени който се кефят на простотията.ЗА тва сме та тоя хал тука в България

Моето мненеие е почти същото. Ако тези 2мата стигнат до малките концерти, тва ще е просто ужасно. Не знам какво правят изобщо и защо пеещи хора не се допускат заради външния вид, а такива като тези двамата се допускат. Ама какво ли се чудя в България сме все пак Rolling Eyes Mad
    Напълно съгласна Exclamation Wink
    Trivium

Писане  Trivium on Нед Мар 15, 2009 8:15 pm

продължиха но няма да вземат участие в 20тицата ще са дует и няма да са конкуренция и слава богу че като знам вссички селяни ще гласуват за сеира и ще спечелят.Просто немога да ги търпя тея идиоти

De Niro

Брой мнения : 1

???

Писане  De Niro on Вто Мар 17, 2009 10:11 pm

Абе вие пък добре ли сте ,бе ?
    Това е другият облик на шоуто,където задължително трябва да присъства хумора !
    За какви 20 говорите незнам ,те са само за да пада смях ,аз поне се кефя максимално.
    P . S продуцентите си знаят работата
    handbalistcheto_eli

Брой мнения : 6

Писане  handbalistcheto_eli on Съб Мар 28, 2009 7:27 pm

тос е пълна откачалка и е много тъп не усеща ли че само се базикат с него confused clown
    deje_47

Брой мнения : 3
    Местожителство : Stara Zagora

Писане  deje_47 on Съб Мар 28, 2009 8:51 pm

handbalistcheto_eli написа:тос е пълна откачалка и е много тъп не усеща ли че само се базикат с него confused clown

напълно съм съгласна,тея неадрертарци Марин и Мустафа са егати тъпите беее да се махат като не се гласува за тях как ще се махнат?????????? affraid
    NaTi_
    Admin
    Admin

Писане  NaTi_ on Съб Мар 28, 2009 9:50 pm

deje_47 написа:
    handbalistcheto_eli написа:тос е пълна откачалка и е много тъп не усеща ли че само се базикат с него confused clown

напълно съм съгласна,тея неадрертарци Марин и Мустафа са егати тъпите беее да се махат като не се гласува за тях как ще се махнат?????????? affraid
    Ами отоговорът е 1 - няма да се махнат Mad до последно ще ги държат там , защото в предаването винаги трябва да има забавна част... е явно за тях те са забавни ... въпреки , че не мога да ги понасям двамката affraid bounce
    Trivium

Писане  Trivium on Пон Мар 30, 2009 5:49 pm

De Niro написа:Абе вие пък добре ли сте ,бе ?
    Това е другият облик на шоуто,където задължително трябва да присъства хумора !
    За какви 20 говорите незнам ,те са само за да пада смях ,аз поне се кефя максимално.
    P . S продуцентите си знаят работата

това не е шоуто на Опра това е предаване за МУЗКАЛНИ ТАЛАНТИ не Комиците или Шоуто на Шкуммбата а това че се кефиш на циганията и на простотията не говори добро за тебе ама за това сме на тоя хал защото простотията само може да расмее българина днес.
    Ka7ety

Брой мнения : 52

Писане  Ka7ety on Чет Апр 02, 2009 7:28 am

И мен ме дразнят тез двамката .. ама повече Маринчо .. Very Happy Very Happy Прави се, че много разбира от музика, все ги говори едни "този тон ми е много висок" .. ей такива някакви, а пък като коментираха там изпълненията на участниците се правеше на много компетентен.

.. Mellie ..

Брой мнения : 5

Писане  .. Mellie .. on Чет Апр 02, 2009 4:20 pm

И в неговото изпълнение има хумор, ама Валентина Хасан си е Валентина Хасан. като нея няма. drunken
    xXxjumpxXx

Брой мнения : 34

Писане  xXxjumpxXx on Нед Апр 12, 2009 6:48 pm

Валентина определено! Ако трябва да избирам xD. Иначе Мустафа ме дразни и то много,заедно с другарчето му Марин.
    Не разбирам,защо ги държат

VikiTy

Брой мнения : 35
    Местожителство : Стара Загора

Писане  VikiTy on Нед Юни 07, 2009 10:57 pm

Понякога доста прекаляват ... особенно Марин ии аз не разбирам защо ги оставиха ама то си е ясно ,че за рейтинг Laughing
    nelka
    Admin
    Admin

Брой мнения : 109

Писане  nelka on Нед Юни 07, 2009 11:03 pm

Много ми е чудно, и Мустафа и Марин не усещат ли, че всички само се бъзикат с тях... Толкова ли са глупави или се правят на такива Rolling Eyes

Брой мнения : 81
    Местожителство : град Хасково

Писане  kris1992 on Пон Юни 08, 2009 9:04 am

Според мен одобряването им на кастингите с цел развлечение за зрителите е много глупаво ! Двама души на толкова ниско интелектуално ниво не биха могли да създадат настроение на никой интелигентен човек ! Neutral
    metal_tedy

Брой мнения : 63

Писане  metal_tedy on Пон Ное 02, 2009 8:18 am

did43to написа:Валентина Хасан !!!!! Tоя Мустафа нещо мн ме дразни affraid affraid affraid affraid affraid

Само за рейтинг е този Мустафа! Адски ми е противен и не може да говори на прост Български affraid Мале,мале..

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Чет Сеп 20, 2018 11:19 am