Официален форум на Ели Раданова

Стани звезда с Ники Кънчев (интервюто на 18.10.2012 по Дарик)

Share
    jicen_bega4
    Модератор

Брой мнения : 16

Стани звезда с Ники Кънчев (интервюто на 18.10.2012 по Дарик)

Писане  jicen_bega4 on Пет Окт 19, 2012 6:56 am

Линк към интервюто:
    http://www.filedropper.com/ellieradanovadarik
    jicen_bega4
    Модератор

Re: Стани звезда с Ники Кънчев (интервюто на 18.10.2012 по Дарик)

Писане  jicen_bega4 on Пет Окт 19, 2012 7:03 am

Дъждът с новини около Ели се усилва и заплашва да премине в порой, а Модераторка Нелка все така я няма! Налага ми се сам да пиша, сам да се чета, и сам да се модерирам! Аз и сам съм си достатъчен де! Слава богу, че съм толкова готин, та няма начин да си омръзна!
    jicen_bega4
    Модератор

Писане  jicen_bega4 on Пет Окт 19, 2012 7:22 am

Дали да не взема да се изкажа и по темата, а!?
    Интервюто се получи много добре! То не е изненада де, имайки предвид, че на Ники Кънчев му се паднаха такива готини и интелигентни събеседнички. Самият него няма да го коментирам, въпреки че ме сърби клавиатурата! Тинчето забрани да говорим лоши неща за него, а на мен само такива ми се въртят в главата Evil or Very Mad Както и да е, разговорът се получи много готин и непринуден, най-вече по вина на гостенките Very Happy
    Ели ми припомни времената, когато изгарях от желание да вляза в новините като сериен убиец на некадърни стилисти! Какво ли не направиха тия малоумници, за да съсипят детето! В края на краищата обаче красотата победи женомразците!
    А Господин Иван Неделчев може само да се гордее с възпитаничките си! И да се стяга за работа! Има много потенциал в тия момичета, трябва да се развиват!
    jicen_bega4
    Модератор

Писане  jicen_bega4 on Пет Окт 19, 2012 9:43 am

Оказа се, че имало и допълнителен въпрос от фен:

Haunted Hated Ще се омъжите ли за мен ? .. win.

Тъй като момичетата ги няма да отговорят на тоя безразсъдно смел младеж, налага се пак аз да отговарям.
    Браво, младежо, пипаш на едро, с размах! Имаш търговски нюх! Вместо да си играеш да пишеш отделни оферти, мяташ бомбата, и един заек да уцелиш все си е файда Very Happy
    Обаче не си предвидил една много сериозна опасност! Я си представи, че всичките вземат да ти кажат "ДА". Още преди да си успял да се израдваш на събитието, ще те налазят цял отбор тъщи! И всичките силистренки! Знаеш ли как ще ти отеснее света!

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Пон Дек 17, 2018 10:30 am