Ели Раданова - официален форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Официален форум на Ели Раданова


+2
MamaMia
jicen_bega4
6 posters

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Нед Окт 14, 2012 6:44 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=Bku-BKVlV1g

    Тая тема трябваше да я отвори някой от домакините, нали тук се пише за новините около Ели! Исках да науча малко повече за песента, ама като гледам, тук няма кого да попитам!
    Регистрирани потребители 113, обаче никакви признаци входната врата да е отваряна тая година. Администраторите били затворена група Shocked Къде ли са се затворили!? Сигурно са в избата, жулят карти и се наливат с домашно вино. Модераторският екип бил отворена група, и се състои от...Нелка. Щом Нелка е отворена, ще се обърна към нея и ще поискам да се вмъкна в екипа! Има си хас дам ме разбере неправилно, и да ми връчи дантелена рокличка, кордела и палци за балет! И да ми каже, че тук модераторите трябва да могат да играят "Лебедово езеро"! То аз не че не мога да изтропкам едно Па дьо дьо, ама сутринта нямах време да се избръсна и тоалета няма да ми ходи на брадясалата муцуна!
    Проблема обаче е, че и Нелка никаква не се види!


    Последната промяна е направена от jicen_bega4 на Вто Окт 16, 2012 6:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Пон Окт 15, 2012 6:44 pm

    Чук,чук, чук! Кой живее тук?
    Пак ни администратор, ни модератор на хоризонта! Къде е тая модераторка Нелка бе? Аз чаках да ме посрещне с хляб и сол, пък то само прах и паяжини в тоя празен хол! И в кухнята също! Я хладилника открехнат, значи има живот! ...Да бе! Както и очаквах, хладилника празен,само тук таме отпечатъци от пръстите на Асен Блатечки. Sad Той тоя не спря да рови по хладилниците на хората! Затова не му остава време да се снима в някой филм, дето да си струва да се качи в Замундата!
    За сметка на това Ели прави разни неща, които трябва да се видят! И хората да научат повече за тях! И аз разчитам на модераторка Нелка да ми отвори очите!
    Нелка обаче я няма! Сигурно спи в някоя от спалните!Дъл да ни взема да я събудя с някоя жизнерадостна песничка Laughing
    http://www.vbox7.com/play:c3ffe82b
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Пон Окт 15, 2012 9:10 pm

    Тъкмо почнах да си мисля, че си говоря сам, и се оказа, че разни призраци бродят из къщата и ме контролират! Прегледали темата - 23! Кви са тия бе? Що ни са показват? Нищо лошо няма да им направя, най-много да ги измуфтя някоя бира! Или да им пусна някаква упадъчна музика! Например ей тая, дето възпяват баш мене:
    https://www.youtube.com/watch?v=8t0tG5nl0aQ&feature=endscreen
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Вто Окт 16, 2012 6:21 pm

    О, Нелка! Три деня дъртите спамери как модераторка дирят!
    Такава обаче не се вясва на хоризонта! Трябва аз да стана модератор! Това ми беше и детската мечта де - един ден, като порасна, да стана глобален модератор на форумчето на Ели Раданова! Само тогава ще настъпи глобално затопляне и тук! Ама нали трябва някой да ме назначи! ... Що пък да не пробвам да се самоназнача! Нали модераторската група е отворена!
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Вто Окт 16, 2012 6:48 pm

    Стана! Вече съм модератор! Или поне съм "член на тая група", което би трябвало да е същото! Почвам да коля и беся наред! Ся ша видите вие кон боб яде ли!
    Обаче има един голям проблем! Като обикновен потребител зададох въпрос, на който сега трябва като модератор да отговарям! Що ли ми трябваше да се правя на отворен!
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Вто Окт 16, 2012 7:16 pm

    За да си отговоря на въпроса, май ще трябва да издиря авторите. ПОд клипа се мъдри следният списък:
    музика Иван Неделчев ;
    текст Вяра Иванова ;
    режисьор Жоро Врабчев ;
    оператор Радослав Колев,
    монтаж Валентин Георгиев

    Вече имаме част от заподозрените, сега остава да ги издирим и да ги разпитаме, може пък да си признаят самички!
    Тоя Иван Неделчев ми изглежда току що изваден от нафталина Wink А Вяра Иванова да не се бърка с Вяра Пантелеева! Или пък да се бърка!?

    И режисьора Жоро Врабчев не ще да долети и да изчурулика нещо по темата!

    А аз се надявах да науча нещо повече и за красавиците от клипа! Все пак ми предстои кастинг за снаха да провеждам!
    MamaMia
    MamaMia


    Брой мнения : 3
    Join date : 19.10.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  MamaMia Пет Окт 19, 2012 10:04 am

    Пфуууу, най-после успях и аз да додрапам до тук, ама вече се задъхах от напъни! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Добре, че Жичко е тук, белким ме посрещне и ми даде първа помощ, защото вече изнемогвам.
    Снощи слушах интервюто на Ели и момичетата от G.Rock. Ами какво да кажа освен: Браво! Чудесни сте и продължавайте в същия дух! Много хубаво говори това Ели! Умно, интелигентно и чаровно дете! Да е жива и здрава! Очаквам още хубави новини.
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Пет Окт 19, 2012 1:56 pm

    Мама миа, какво се случчи! Току що активните потребители на форумчето се удвоихме Very Happy

    ДОбре дошла, мамо Ели cheers
    MamaMia
    MamaMia


    Брой мнения : 3
    Join date : 19.10.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  MamaMia Пет Окт 19, 2012 4:43 pm

    Благодаря за топлото посрещане! Ама можеше да спретнеш една софра, биричка, това-онова. Пък ако се завъртят насам и обичайните заподозрени ще си спретнем една хубава седянка! Very Happy
    Найден Велчев
    Найден Велчев


    Брой мнения : 2
    Join date : 19.10.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  Найден Велчев Вто Окт 23, 2012 8:51 pm

    Май май станахме трима ! Smile
    Zary
    Zary


    Брой мнения : 2
    Join date : 22.10.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  Zary Сря Окт 24, 2012 7:10 am

    А аз си вися сама в Оффтопика Rolling Eyes
    MamaMia
    MamaMia


    Брой мнения : 3
    Join date : 19.10.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  MamaMia Сря Окт 24, 2012 7:56 pm

    Нещо не можем да се засечем ро едно и също време да си похортуваме Very Happy Жичко, разлая кучетата /май повече кучки Razz / и вече не се вясва никакъв. А как хубаво си приказваше сам. Twisted Evil
    Eli_Radanova
    Eli_Radanova
    Вип Потребител
    Вип Потребител


    Брой мнения : 3
    Join date : 05.03.2009
    Age : 32
    Местожителство : Силистра

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Ляляляля :)

    Писане  Eli_Radanova Чет Окт 25, 2012 5:21 am

    Здравейте! Very Happy
    Преди малко намерих обратния път към този профил. Бях си забравила nick-a , паролата... Very Happy Very Happy .
    Срам и позор!
    Много ми е приятно, че сте тук. Надявам се,че ще ви е готино да си бърборите в този форум. Още не е много уютно наоколо, но всичко с времето си...


    Хиляди усмивки от мен....и слънчев ден! Данооооо Smile


    Ellie
    nelka
    nelka
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 109
    Join date : 05.03.2009
    Age : 32

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  nelka Чет Окт 25, 2012 11:41 am

    И Нелка е най-накрая на линия. Съжалявам за отсъствието ми, но можете да видите последните дати, в които е писано по темите, някак си няма много за модериране напоследък.
    Та така де, радвам се, че сте се сетили за форума. И съжалявам на липсата на питка при посрещането ви.
    Колкото до модераторския екип и всякакви идеи за развитието на форума, съм отворена към предложения.
    Найден Велчев
    Найден Велчев


    Брой мнения : 2
    Join date : 19.10.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  Найден Велчев Чет Окт 25, 2012 6:23 pm

    Роската постави едно добро начало ,но от тук нататък повечето неща зависят от Ели. Като има събития и се работи по клипчета, а защо не и песни и всичко което може да развие кариерата и хората сами ще дойдат и ще намерят теми за разговор ! Smile
    jicen_bega4
    jicen_bega4
    Модератор


    Брой мнения : 16
    Join date : 05.03.2012

    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  jicen_bega4 Нед Окт 28, 2012 8:09 pm

    Я, каква приятна изненада Smile Нелка била жива! А Аз вече бях изгубил надежда!
    Нелка е живаааа!!! Да живее Нелкааааааааааааааааа!!!

    Sponsored content


    G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call Empty Re: G.rock feat Eli Radanova - Freedom Call

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 10:11 am